Jak mogę Ci pomóc?

Twoja kariera jest tym, czym Ty chcesz, aby była. To Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądać – dlatego tak ważne jest, aby kreować ją świadomie, zgodzie z samym sobą, własnymi wartościami, umiejętnościami i preferencjami. Dynamiczne zmiany jakie zachodzą na rynku pracy wymagają od nas całkowicie nowego podejścia do tego, w jaki sposób zarządzamy naszym życiem zawodowym. Aby nadążyć za zmianami warto zasięgnąć rady specjalisty. Co mogę Ci zaproponować?

EFEKTYWNE POSZUKIWANIE PRACY

 

Aby szukać pracy efektywnie warto odpowiednio przygotować się do tego procesu. Podczas konsultacji indywidualnych i grupowych pomogę Ci stworzyć plan efektywnego poszukiwania pracy, napisać CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

POTRZEBUJĘ KONSULTACJI!

KONSULTACJA CV

 

Celem efektywnego CV jest doprowadzenie Cię do kolejnego etapu procesu rekrutacji. Warto w tym celu zadbać o poprawne treści, które przyciagną uwagę rekrutera i wizualną oprawę Twojego dokumentu. Skonsultuj ze mną swoje CV i dowiedz się, co możesz poprawić!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

KONSULTACJE KARIERY

 

Odkryj swój cel zawodowy dostosowany do Twoich wartości, umiejętności i preferencji oraz stwórz plan kariery, który będzie wspierać jego realizację. Podczas konsultacji indywidualnych pomogę Ci stworzyć własną definicję kariery i zaprojektować świadome życie zawodowe.

POTRZEBUJĘ KONSULTACJI!

SZKOLENIA I WARSZTATY

 

Prowadzę szkolenia i warsztaty o tematyce kariery zawodowej oraz efektywnego poszukiwania pracy. Zajęcia są zawsze dopasowane do potrzeb uczestników, zapewniając swobodną i bezpieczną atmosferę.

BADANIE MILLENIALSI NA RYNKU PRACY 2016

 

Raport z badania pokazuje trudności i  obawy, z którymi młode osoby spotykają się na Rynku Pracy.

POBIERZ RAPORT!

CAREER MEETUP KATOWICE

 

Cykliczne spotkania o tematyce szeroko pojętej kariery, rozwoju zawodowego i pracy dla młodych osób.

(wkrótce więcej informacji)

Chcesz dowiedzieć się, od czego rozpocząć skuteczne poszukiwanie pracy?

Pobierz darmowy poradnik i rozpocznij przygotowania do znalezienia pracy marzeń!

POBIERZ DARMOWY PORADNIK!
Umów się ze mną na konsultacje!

Możesz umówić się ze mną od razu na wstępne konsultacje, żeby dobrać dla Ciebie najlepszą ofertę.  Pierwsze konsultacje (online lub telefoniczne) trwają 20 minut i są w pełni darmowe. Podczas nich odpowiem na najbardziej nurtujące Cię pytania i wspólnie zastanowimy się nad tym jaka usługa będzie dla Ciebie najlepsza : )

KLIKNIJ, ŻEBY UMÓWIĆ SIĘ ZE MNĄ NA DARMOWE KONSULTACJE (20 MIN.)

Jeżeli wiesz już czego potrzebujesz, lub chcesz dostać wiecej informacji skontaktuj się ze mną poprzez poniższy formularz.

FORMULARZ KONTAKTOWYKonsultacja CVStworzenie CVPrzygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnejEfektywne poszukiwania pracyKonsultacje Kariery


Zgoda na przetwarzanie danych (wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu realizacji usługi.

Masz pomysł na ciekawą współpracę?

Reprezentujesz organizację studencką, lub masz grupę osób zainteresowanych szkoleniami z zakresu kariery zawodowej  i poszukiwnia pracy?

Koniecznie odezwij się do mnie przez formularz kontaktowy!