Konsultacja CV

Tworząc CV we własnym zakresie najczęściej korzystasz z różnych poradników, wcześniejszych doświadczeń i informacji od znajomych. Jednak, czy to wystarczy, aby przekonać do siebie potencjalnego pracodawcę? Warto w takiej sytuacji skorzystać z porady doświadczonej osoby, która pomoże Ci dostosować CV do wymagań rynku i zaproponuje rozwiązania, które zwiększą jego efektywność.

  komentarze odnośnie wszystkich elementów Twojego CV.

  informacje odnośnie czytelności dokumentu, jego wizualnej oprawy, pierwszego wrażenia, jakie na mnie sprawiło oraz zawarcia niezbędnych informacji w dokumencie.

  sugestie w jaki sposób sprawić, żeby Twoje CV bardziej efektywne, jakie elementy dodać, usunąć, lub zmienić i jak dopasować je do ogłoszenia, które Cię interesuje.

SZYBKOŚĆ

Razem ustalamy pasujący obu stronom termin realizacji usługi. Potrzebujesz ekspresowej usługi? Uwzględnij informację, na kiedy potrzebujesz informacji zwrotnej wysyłając swoje zgłoszenie, a ja zobaczę co możemy z tym zrobić : )

KONKRET

Otrzymujesz konkretne uwagi do poszczególnych elementów CV wraz z sugestiami, w jaki sposób możesz je poprawić. Dzięki temu Twoja wizytówka będzie bardziej efektywna i zwiększy Twoje szanse na zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

OKIEM REKRUTERA

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ponieważ zobaczę Twoje CV po raz pierwszy - napiszę Ci, jakie są moje odczucia. Bazując na własnym doświadczeniu sprawdzę Twoje CV oczami rekrutera i zaproponuję zmiany, które sprawią, że będzie ono bardziej profesjonalne.

Cena: 50 zł

Przed realizacją usługi przygotuj aktualne CV (w formacie docx, lub pdf), oraz przykładowe oferty, na które chcesz aplikować, ponieważ poproszę Cię o ich podesłanie w kolejnym mailu określając czas realizacji usługi.
Zgoda na przetwarzanie danych (wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu realizacji usługi.