cropped-flairup.png

flairup wspiera młode osoby w wejściu na rynek pracy i doborze odpowiedniej ścieżki kariery zawodowej w oparciu o własne wartości, umiejętności i predyspozycje.
Z pasją współpracuję z naszymi klientami inspirując i pobudzając ich do działania oraz pracy nad sobą. Dzielę się własną wiedzą o aktualnym rynku pracy i wspieram klientów w projektowaniu własnej ścieżki zawodowej.

PASJA

Pracuję z energią, entuzjazmem i pasją do kariery. Wiem jak ważną rolę pełni ona w życiu każdego z nas, dlatego moim celem jest, aby przynosiła ona satysfakcję.

POBUDZANIE DO DZIAŁANIA

Nie dajemy gotowych rozwiązań, ponieważ nikt z nas nie jest szablonem. Inspirujemy, pubudzamy do działania, kreatywności i aktywnej pracy nad sobą.

ZAUFANIE

Buduję relacje w oparciu o otwartą i szczerą komunikację, której podstawą jest zaufanie i kultura feedbacku.

TWORZENIE WARTOŚCI W DŁUGIEJ PERSPEKTYWIE

Nie działam tylko na krótkotrwałe rezultaty, ale kompleksowo – dbając o to, aby moje działania przynosiły owoce również w długiej perspektywie.

kasiazyg1

KASIA ZYG
CEO & Projektant Kariery

Założycielka firmy flairup, Rekruter, Certyfikowany Projektant Kariery, Trener i Manager Projektów, który z pasją, zaangażowaniem i determinacją wspiera młodych ludzi w wejściu na rynek pracy i poszukiwaniu ścieżki kariery.
Doświadczenie zawodowe zdobyła jako Manager ds. Rekrutacji, Koordynator Projektów HR oraz Rekruter, gdzie z sukcesem przeprowadziła ponad 20 projektów rekrutacyjnych dla największych pracodawców, jak i do wewnętrznych działów firm, współpracując ze zdalnymi i stacjonarnymi zespołami młodych rekruterów.
Przez 4 lata była aktywnym członkiem organizacji AIESEC Polska, gdzie sprawdziła się między innymi jako lider zespołu, trener, członek zarządu lokalnego oraz narodowego wspierając rozwój młodych osób i umożliwiając im wyjazdy na praktyki zagraniczne.

 

Prywatnie rysuje, piecze ciastka, pochłania książki oraz podróżuje.