Analiza CV

Upewnij się, że masz skuteczne CV, które jest czytelne, zrozumiałe, dostosowane do konkretnej oferty i naprawdę Twoje.

CV jest Twoją wizytówką i przepustką do tego, aby przejść do kolejnych etapów rekrutacji.

Znalazłaś ofertę marzeń, ale nie jesteś pewna, czy Twoje CV jest „wystarczająco dobre”?
A może skuteczność Twojego CV pozostawia wiele do życzenia?

Dlatego chcesz, żeby ktoś rzucił na Twoje CV fachowym okiem i powiedział, co możesz zmienić i poprawić. Potrzebujesz upewnić się, że Twoje CV sprawi, że rekruter nie przejdzie obok niego obojętnie.

Właśnie dla takich osób jak Ty przeznaczona jest usługa ANALIZY CV! Pomoże Ci ona przede wszystkim sprawić, aby Twoje CV było bardziej skuteczne. Dzięki moim wskazówkom poprawisz swój dokument, sprawiając, że nabierze on bardziej nowoczesnego kształtu i będzie dostosowany do oferty, na którą aplikujesz.


Jak wygląda współpraca ze mną podczas analizy?

1 Wysyłasz mi materiały

Wysyłasz do mnie aktualne CV oraz wypełnioną ankietę odnośnie ofert, które Cię interesują oraz trudności, z jakimi spotykasz się tworząc dokument (otrzymasz ją po dokonaniu zakupu) oraz rodzaj kontaktu który preferujesz (analiza w pdf, lub 30 minutowa rozmowa, podczas której omawiamy Twoje CV i nurtujące Cię w związku z nim pytania). Jeżeli wysyłasz różne CV na różne stanowiska – wyślij mi 2/3 CV wraz z opisem stanowiska, na które zostało ono wysłane.

2 Otrzymujesz analizę swojego CV

Do 3 dni roboczych od momentu otrzymania przeze mnie wszystkich materiałów otrzymujesz dokładną analizę Twojego CV. Zawiera ona opis wszystkich elementów Twojego CV, treści, edycji i grafiki oraz wskazówki, w jaki sposób możesz je poprawić. Jeżeli wolisz porozmawiać o Twoim CV podczas rozmowy online – umawiamy się na konkretny termin i wszystkie wskazówki oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania otrzymujesz podczas naszej rozmowy.

3 Wprowadzasz poprawki

Wprowadzasz sugerowane przeze mnie poprawki, a jeżeli czegoś jeszcze nie rozumiesz, lub nie jesteś pewna – dopytujesz – jestem dostępna dla Ciebie pod mailem.

Dodatkowo w wersji PRO

4 Odsyłasz do mnie poprawione CV

Po zastosowaniu moich wskazówek wysyłasz do mnie poprawione przez Ciebie CV.

5 Otrzymujesz ode mnie finalną analizę wraz ze wskazówkami

Otrzymujesz drugą analizę i dodatkowe wskazówki, które pomogą Ci dostosować je do kolejnych ofert oraz skuteczniej wysyłać oferty.

jak wygląda analiza cv

Zamiast tracić czas na wysyłanie CV, które pozostawia wiele do życzenia już teraz upewnij się, że będzie ono skuteczne i zaoszczędź czas.

ANALIZA CV BASIC
Podstawowa wersja analizy CV.

150 zł

 • dokładna analiza wszystkich elementów Twojego CV (merytoryczna oraz wizualna)
 • spersonalizowane wskazówki w kontekście twojej sytuacji zawodowej
 • możliwość konsultacji mailowych otrzymanej analizy jeżeli coś jest niejasne
 • dodatkowe ćwiczenia (w razie potrzeby) które pomogą Ci dopracować treści
 • ponowna analiza po wprowadzeniu przez Ciebie poprawek (do tygodnia po otrzymaniu analizy)
CHCĘ ANALIZĘ BASIC!
ANALIZA CV PRO
Rozszerzona wersja analizy CV

250 zł

 • dokładna analiza wszystkich elementów Twojego CV (merytoryczna oraz wizualna)
 • spersonalizowane wskazówki w kontekście twojej sytuacji zawodowej
 • możliwość konsultacji mailowych otrzymanej analizy jeżeli coś jest niejasne
 • dodatkowe ćwiczenia (w razie potrzeby) które pomogą Ci dopracować treści
 • ponowna analiza po wprowadzeniu przez Ciebie poprawek (do tygodnia po otrzymaniu analizy)
CHCĘ ANALIZĘ CV PRO!

Po wykupieniu i opłaceniu usługi otrzymasz ode mnie ankietę odnośnie ofert, na które chcesz aplikować i trudności, z jakimi spotykasz się tworząc dokument. Poproszę Cię też o przesłanie Twojego aktualnego CV. 

Czego ode mnie nie otrzymasz?

– napisania dokumentu za Ciebie,
– zmiany informacji w Twoim CV,
– redagowania treści Twojego dokumentu.

ANALIZA CV JEST DLA CIEBIE JEŻELI:
 • Masz już gotowe CV, ale nie jesteś pewna jego skuteczności.
 • Chcesz samodzielnie pracować nad swoim dokumentem, ale potrzebujesz wsparcia i wskazówek eksperta, który pomoże Ci popracować nad jego skutecznością.
 • Odpowiada Ci forma  współpracy nad Twoim dokumentem.
 • Wiesz, jakiej pracy szukasz i masz już wybrane oferty.
TA ANALIZA NIE JEST DLA CIEBIE JEŻELI:
 • Chcesz, żeby ktoś napisał CV za Ciebie. 
 • Liczysz na odesłanie gotowego, poprawionego dokumentu. 
 • Myślisz, że te CV zapewni Ci wymarzoną pracę.
 • Kłamiesz w swoim dokumencie. 
 • Nie wiesz, czego szukasz i nie masz ofert pracy, które Cię interesują. 

Pamiętaj, że nawet najlepsze CV nie załatwi Ci pracy. Może ono jednak znacząco zwiększyć Twoje szanse na przejście do kolejnego etapu procesu rekrutacyjnego, a taki jest jego cel.

KASIA JACKOWSKA

W flairup wspieram projektowanie ludzkich doświadczeń.

Jestem HRowcem, Rekruterem i Konsultantem Kariery. 

W branży działam już od ponad 8 lat, a od 4 lat prowadzę swoją firmę flairup. 

Pomagam poruszać się po rynku pracy, tworzyć skuteczne dokumenty (CV, profile LinekdIn), przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych, projektować własną karierę zawodową w zgodzie ze sobą i dbać o swoje życie zawodowe na co dzień. 

Dzielę się swoją wiedzą i uczę jak projektować swoją karierę, szukać pracy i prowadzić rekrutację.


Co o współpracy ze mną mówią inni?


Najczęściej zadawane pytania

 • Dokument do Analizy CV przesyłasz mi w formacie PDF. Jeżeli Twoje CV robione jest w Wordzie poproszę Cię również o wersję edytowalną (docx) dzięki czemu zobaczę, jak wygląda edycja dokumentu.

 • Gotową analizę otrzymasz do 3 dni roboczych. Jeżeli nie będę w stanie zrobić tego w takim czasie, zostaniesz o tym poinformowana przed zakupem. Jeżeli umawiamy się na rozmowę online – analizę omawiamy podczas rozmowy, na termin której umawiamy się wspólnie.

 • Sprawdzam dokładnie całe Twoje CV!
  Zaczynam od pierwszego wrażenia, które robi na mnie Twoje CV.
  Sprawdzam, czy Twój dokument zawiera wszystkie niezbędne elementy oraz w jaki sposób są one przedstawione. Dostajesz ode mnie kompletną analizę wszystkich elementów CV, wraz z komentarzami, jak możesz je poprawić, żeby zwiększyć skuteczność swojego dokumentu.

 • Nie. Nie poprawiam Twojego dokumentu. Otrzymujesz ode mnie kompletną analizę wraz ze wskazówkami, które samodzielnie wdrażasz. Dzięki temu na przyszłość wiesz, na co zwrócić uwagę przy tworzeniu kolejnego dokumentu 🙂

 • Analizę otrzymasz ode mnie w formie PDFa. Będzie ona zawierała zawierała wszystkie informacje, sugestie oraz wskazówki.

  lub

  Umawiamy się na termin 30 minutowych konsultacji, podczas których dokładnie omawiamy Twoje CV i nurtujące Cię pytania.

 • Jedną z najważniejszych zasad skutecznego CV jest jego dopasowanie do oferty pracy, na którą jest ono wysyłane. Ze względu na to żebym mogła dobrze ocenić skuteczność Twojego CV – muszę wiedzieć, na jaką ofertę chcesz je wysłać.

 • Wysyłasz do mnie maksymalnie 2 oferty pracy. Jeżeli chcesz dopasować je do większej ilości ofert – daj znać, przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę 🙂

 • Aby odesłać do mnie swoje CV do drugiej poprawki w wersji PRO masz na to 1 tydzień liczony od momentu przesłania przeze mnie pierwszej analizy.

 • Podane powyżej linki przeniosą Cię do sklepu. Jeżeli potrzebujesz szybkiej analizy, lub nie jesteś czegoś pewna – napisz do mnie najpierw 🙂

 • Jeżeli masz wątpliwości to skontaktuj się ze mną i napisz, czego nie jesteś pewna lub co chciałabyś jeszcze wiedzieć, a ja postaram się je rozwiać 🙂


Potrzebujesz analizy CV? Napisz do mnie!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności