DLA CIEBIE

Jesteś jeszcze studentem? Chcesz testować? Próbować różnych możliwości? Wyznaczenia celów, planowanie kariery mogą Ci w tym pomóc. Jedynie połowa ankietowanych studentów, którzy brali udział w badaniu Millenialsi na Rynku Pracy 2016 ocenia swoje szanse na rynku pracy pozytywnie, natomiast 30% pozytywnie ocenia obecny stan swojej kariery zawodowej.
Może kończysz, lub pracujesz i nie wiesz co dalej? To już zdecydowanie najwyższy czas, aby zadbać o swoje życie zawodowe i świadomie je zaplanować. Osoby, które wyznaczyły cele i zaplanowały sposób ich realizacji znacznie lepiej oceniają aktualny stan ich kariery zawodowej i swoje szanse na rynku pracy.

Korzyści ze świadomego kształtowania życia zawodowego

będziesz szybciej podejmować przemyślane decyzje zawodowe
zdefiniujesz swoje cele zawodowe i kierunek rozwoju
zbudujesz karierę w oparciu o swoje mocne strony
zaczniesz lepiej obserwować siebie, swoje doświadczenie i osiągnięcia
stworzysz swoje życie zawodowe w oparciu o wasne wartości i preferencje
zobaczysz, jakie postępy robisz w osiaganiu własnych planów zawodowych

współpracuj z projektantem

Współpracując z projektantem otrzymasz wsparcie i konkretne wskazówki dopasowane do Twoich potrzeb, doświadczenia oraz możliwości. Nie jesteś pewien czego Ci potrzeba? Umów się na 20 minutową darmową konsultację ze mną i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. 

KLIKNIJ I UMÓW SIĘ NA DARMOWE 20 MINUTOWE KONSULTACJE TELEFONICZNE!

program mentoringowy

Chcesz poznać specyfikę pracy w konkretnej branży? Dowiedzieć się jakie umiejętności i doświadczenie są niezbędne, aby odnieść sukces na wymarzonej pozycji?
Wkrótce rusza program mentoringowy przeznaczony dla studentów i młodych absolwentów, którzy chcą stawiać swoje pierwsze kroki na rynku pracy.Pierwszym etapem będzie mentoring dla przyszłych rekruterów.
Jesteś zainteresowany? Zapisz się na listę oczekujących!