Nazywam się
KASIA JACKOWSKA

i od 6 lat wspieram młode osoby wchodzące na Rynek Pracy
w zdobywaniu potrzebnych kompetencji i przygotowaniu do rekrutacji.

Jestem człowiekiem – akcja, zarażam pozytywną energią, mam milion pomysłów na minutę i uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Uwielbiam dzielić się wiedzą (którą pochłania w dużych ilościach), wspierać w rozwoju i wykorzystywaniu swoich mocnych stron do osiągania efektów w działaniu. Zawsze angażuje się na 200% w to co robię, dbając zarówno o realizację założonych celów, jak i wysoką jakość mojej pracy.

Dbam o relacje i lubię nieformalną atmosferę, dlatego swobodnie pomijaj “Pani” pisząc do mnie wiadomość.

ZOBACZ JAK MOGĘ CI POMÓC!

Projektant Kariery

Przekuwając pasję w działania w październiku 2016 zostałam certyfikowanym Projektantem Kariery.

Dlaczego właśnie projektantem?

Na Akademię Projektantów Kariery organizowaną przez Career Design trafiłam przypadkiem w grudniu 2015, gdy szukałam możliwości doszkolenia w zakresie doradztwa zawodowego i coachingu kariery. W znalezionych kursach jednak czegoś brakowało, a Akademia w fajny sposób okazała się łączyć nabywanie kompetencji z różnych obszarów. Szlifowałam swoje kompetencje coachingowe, projektowania kariery zawodowej, przygotowania do procesów rekrutacji oraz wizerunku osobistego, nie tylko w  teorii, ale również w praktyce.

Specjalistka HR

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam prowadząc projekty rekrutacyjne i wizerunkowe dla największych pracodawców w Polsce. Tworzyłam cały dział realizujący projekty rekrutacyjne,  wraz z projektowaniem procesów i wdrażaniem nowych pracowników. Przeprowadzałam selekcję kandydatów oraz rozmowy kwalifikacyjne, a również przygotowywałam do nich swoich kandydatów.

Studia magisterskie skończyłam na kierunku zarządzania zasobami ludzkimi. HRem jestem więc zarówno z wykształcenia, ale również pasji i poprzez zdobyte doświadczenie.

Interesują mnie przede wszystkim zagadnienia związane z rekrutacją, doświadczeniem kandydatów i pracowników, budowaniem marki pracodawcy, rozwojem talentów  oraz ścieżek kariery i rozwoju w firmach.

Liderka

Jako liderka z sukcesem prowadziłam zespoły młodych osób (zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie), dbając o ich doświadczenie, atmosferę pracy, rozwój i efektywność.

Zarządzałam narodowym programem praktyk zagranicznych w Polsce wraz z 16-osobowym, zdalnym zespołem lokalnych koordynatorów. Stworzyłam dział realizacji projektów rekrutacyjnych, gdzie do moich obowiązków należało stworzenie struktury złożonej z 2 liderów i 30 zdalnie pracujących rekruterów, wprowadzenie standardów realizacji projektów i wdrażania nowych pracowników.

Każdy projekt, czy zespół to nowe wyzwanie i okazja, aby mu sprostać.

Społeczniara

Wierzę, że każdy może wpłynąć na swoje otoczenie, a zmiana zaczyna się od pojedynczych akcji, każdego z nas.

Przez 5 lat byłam aktywnym członkiem organizacji studenckiej AIESEC, której celem jest kreowanie postaw liderskich wśród młodych osób. Dało mi to szansę na poznanie i bycie częścią wielu inspirujących historii, które to potwierdzają.

Zakładając flairup przede wszystkim skupiam się na tym, aby polepszyć sytuację młodych osób na Rynku Pracy i pokazywać im, że tylko od nas zależy to, w jaki sposób będziemy kreować własną przyszłość.

Trenerka

Szkolić zaczęłam 5 lat temu będąc jeszcze w organizacji studenckiej, gdzie prowadziłam szkolenia, warsztaty oraz wystąpienia dla różnych grup uczestników (5-200 osób) po polsku i angielsku.

Moje wystąpienia są zawsze pełne energii, wiedzy i inspiracji do działania.

Dbam o rozwój swojej wiedzy trenerskiej, aby dostarczyć uczestnikom coraz większą jakość doświadczenia i aktualną wiedzę.

Prywatnie

Rysuję od dawna i uwielbiam to robić, choć nie zawsze znajduję na to czas. Jestem amatorem, który z równą przyjemnością rysuje pejzaże, po ikony do myślenia wizualnego i postacie z komiksów.

Piekę ciastka, ciasta, muffinki i słodkie desery, więc nie raz zobaczysz, jak zajadam się słodkim – chociaż bardzo próbuję tego nie robić ; )

Kocham podróże, wiec przynajmniej raz na kwartał muszę ulotnić się z miasta.

Skąd pomysł na flairup?

Pomysł na działalność wspierającą młode osoby na Rynku Pracy tak na prawdę w mojej głowie tkwił już od kilku lat.
Widziałam na bieżąco (również po sobie samej), jak wiele młodych osób nie ma bladego pojęcia od czego zacząć budowanie własnej kariery, skąd czerpać informacje i jak je selekcjonować. Często lądują przez to w miejscach, w których nie chcą być i kończy się wypaleniem zawodowym w wieku 30 lat, gdzie zmiany i testowanie nowych możliwości są już nieco trudniejsze. Obserwowałam jak członkowie moich zespołów (czy osoby z którymi współpracowałam) rozkwitały, gdy wskakiwały na odpowiednie tory i zaczynały robić coś, czego wcześniej się bały, nie były pewne, ale później wręcz pokochały. Czasem wystarczy maleńka iskierka, żeby rozpalić ogień w drugiej osobie, w szczególności gdy zacznie wierzyć w siebie, brać odpowiedzialność za swoje życie i odważyć się podążać we własnym kierunku. Wiem też, że w swoim życiu zawodowym miałam ogromne szczęście trafiając na odpowiednie osoby, w odpowiednim czasie. Gdyby nie one, byłabym teraz pewnie w zupełnie innym miejscu.
Dlatego pomysł na działalność powoli kiełkował, a ja w międzyczasie zdobywałam potrzebną wiedzę, czytałam, obserwowałam, robiłam kursy, wdrażałam wiedzę w praktykę, próbując zarówno na sobie, jak i na znajomych, czy członkach rodziny. Działając w obszarze rekrutacji miałam okazję sprawdzać ogromną ilość CV i przeprowadzić setki rozmów kwalifikacyjnych, które dały mi również ogromną dawkę wiedzy na temat procesu rekrutacji również od strony pracodawcy.
Po rozpoczęciu Akademii Projektantów Kariery pomysł zaczął nabierać coraz bardziej realnych kształtów. Finalna decyzja zapadła w 2016 roku podczas wakacji w małej wiosce na południu Francji, gdzie nie było Internetu, ani zasięgu, a dookoła rozciągały się przepiękne widoki. Mój mózg mógł skoncentrować się w końcu tylko i wyłącznie na mnie i tym, czego rzeczywiście chcę, potrzebuję. Po powrocie do rzeczywistości pozostało więc jedynie dopracowanie planu i wdrożenie go w życie.
flairup_logo

Celem flairup jest wsparcie młodych osób w wejściu na Rynek Pracy i doborze odpowiedniej ścieżki kariery zawodowej w oparciu o własne wartości, umiejętności i predyspozycje.

Pomogę Ci wydobyć to, co jest w Tobie najlepsze, wspierając Cię w układaniu efektywnego planu, inspirując działania w dłuższej perspektywie i dostarczając Ci niezbędne informacji odnośnie Rynku Pracy.

DOWIEDZ SIĘ, W JAKI SPOSÓB MOGĘ CI POMÓC!

PASJA

Pracuję z energią, entuzjazmem i pasją do karieryWiem jak ważną rolę pełni ona w życiu każdego z nas, dlatego moim celem jest, aby przynosiła Ci jak największą satysfakcję.

POBUDZANIE DO DZIAŁANIA

Złotej reguły, która działa za każdym razem nie ma. Zamiast dawać Ci gotowe rozwiązania zainspiruję i pobudzę Cię więc do działania i aktywnej pracy nad sobą.

ZAUFANIE

Z moimi klientami buduje relacje zawsze w oparciu o otwartą i szczerą komunikację, której podstawą jest zaufanie oraz informacja zwrotna.

TWORZENIE WARTOŚCI W DŁUGIEJ PERSPEKTYWIE

Działam kompleksowo dbając o to, aby moje działania pomagały moim klientom w długiej perspektywie.