MILLENIALSI NA RYNKU PRACY 2016

Zostaw maila i otrzymaj raport Millenialsi na rynku pracy 2016. Osoby zapisane na listę otrzymają link do pobrania raportu, aktualizacje, dodatkowe materiał dotyczące wyników oraz informacje odnośnie kolejnych edycji. Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysłania powyższych materiałów.

Raport Millenialsi na Rynku Pracy 2016

RYNEK PRACY MŁODYCH

Charakterystyka rynku pracy młodych osób z ich punktu widzenia. Ocena szans i trudności, z jakimi zmagają się w podejmowaniu pracy.

KARIERA MŁODYCH

Samoocena aktualnego stanu kariery zawodowej młodych osób, wagi wyznaczania celów zawodowych, planowania kariery oraz obaw z tym związanych.

WNIOSKI Z RAPORTU

Rady i wskazówki dla pracodawców, liderów i managerów zespołów oraz młodych osób, w jaki sposób mogą efektywanie współpracować.

Raport został opracowany na podstawie badania Millenialsi na Rynku Pracy 2016 przeprowadzonego na przełomie grudnia 2016 i stycznia 2017 roku.

Trwało ono  36 dni i było pierwszą edycją przeprowadzaną przez flairup. W badaniu wzięło udział 800 osób w wieku 18 – 30 lat, będących w różnej sytuacji zawodoweji na różnym poziomie wykształcenia.