Cześć, tu

Kasia Jackowska

Pomagam kobietom ogarnąć zawodowy chaos w głowie i świadomie rozwijać karierę na własnych zasadach.

Jestem konsultantką kariery, HRowcem i rekruterką. Prowadzę indywidualne konsultacje kariery (dla osób na etacie, jak i na swoim), wspieram w planowaniu i rozwoju karier, poszukiwaniu pracy, zdradzając tajniki rekrutacji, edukuję i inspiruję do dbania o siebie zawodowo na co dzień. 

Prywatnie jestem żoną fajnego faceta, mamą dwóch małych chłopców, rysuję oraz maluję, podróżuję i przygotowuję słodkości ; )


Moje doświadczenie

Z HR-em i rekrutacją jestem związana już od 2011 roku. Miałam okazję prowadzić projekty, budować zespoły, rekrutować na różne stanowiska, prowadzić działania employer brandingowe, tworzyć i usprawniać procesy HR-owe oraz szkolić. Zdobywałam doświadczenia zarówno w pracy z małymi i średnimi firmami, korporacjami, jak i NGO.

Od 2016 r. prowadzę własną firmę flairup, w ramach której pracuję z klientami indywidualnie lub grupowo. Wspieram specjalistki, liderki, freelancerki i właścicielki biznesów, które chcą zadbać o swój rozwój zawodowy. 

Od 2020 r. współtworzę z Emilią Wojciechowską Careerhub, w ramach którego tworzymy społeczność osób, które wspierają innych w rozwoju kariery. Prowadzimy warsztaty, szkolenia i mentoring dla doradców zawodowych, HR-owców, konsultantów kariery, managerów, trenerów i coachów z zakresu wspierania innych w rozwijaniu kariery zawodowej. Tworzymy wartościowe treści w Social Mediach oraz w Newsletterze, prowadzimy warsztaty, webinary i produkty, które wspierają tych, którzy pomagają rozwijać karierę innym.


W czym mogę Ci pomóc?

TRENING ROZMOWY REKRUTACYJNEJ

Pomogę Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Przeprowadzimy symulację rozmowy kwalifikacyjnej, po której otrzymasz ode mnie szczegółowy feedback, wraz ze wskazówkami, co jeszcze możesz poprawić i omówimy najbardziej nurtujące Cię pytania.

KONSULTACJE KARIERY

Będziemy rozmawiać na temat, który najbardziej Cię nurtuję. Spotkanie zakończymy listą zadań do zrealizowania i wskazówkami, z mojej strony. Otrzymasz ode mnie również niezbędne narzędzia i podsumowanie naszej rozmowy.
Przykładowe tematy: planowanie kariery, wyznaczanie celu zawodowego, zmiany zawodowe, dylematy zawodowe, przygotowanie do oceny pracowniczej.

ANALIZA CV

Otrzymasz ode mnie dogłębną analizę Twojego CV wraz z sugestiami poprawek, które sprawią, że stanie się one bardziej skuteczne. Sprawdzę Twoje CV również po wprowadzonych przez Ciebie poprawkach, żeby nic nie umknęło Twojej uwadze.


W czym mogę pomóc Twojej firmie?

REKRUTACJA

Zrekrutuję dla Ciebie pracownika, lub pomogę Ci przeprowadzić proces rekrutacyjny z dbałością o nejlepsze doświadczenie Twoich kandydatów.
Pracujesz w małej lub średniej firmie i potrzebujesz wsparcia w rekrutacji? A może jesteś przedsiębiorcą lub managerem, który stoi przed koniecznością zatrudnienia pierwszych pracowników i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Napisz do mnie, postaram się pomóc.

KONSULTACJE DLA HR/REKRUTERÓW I MANAGERÓW

Podczas konsultacji omówimy najbardziej nurtujący Cię temat. Spotkanie zakończymy konkretną listą zadań do wykonania oraz wskazówkami z mojej strony. Otrzymasz ode mnie również niezbędne narzędzia i podsumowanie naszej rozmowy.
Przykładowe tematy: ścieżka młodego rekrutera, procesy HRowe i rekrutacyjne, organizacja pracy rekrutera/HRowca, wsparcie kariery osób w zespole, lub firmie, candidate experience, marketing rekrutacyjny, technologia wspierająca procesy HRowe.

AUDYT PROCESÓW REKRUTACYJNYCH I HR

Przeprowadzę dla Ciebie audyt procesów rekrutacyjnych lub HRowych. Porozmawiamy o Twoich/Twojej firmy największych wyzwaniach i przygotuję dla Ciebie wskazówki, jak dostosować procesy do Twoich największych potrzeb.


Zrealizowane projekty

Career Meetup Katowice

Career Meetup to cykliczne spotkania, które służą do dyskusji, wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy w temacie rozwoju zawodowego. Podczas spotkań będziesz mieć okazję poznać inspirujących ludzi, którzy podzielą się z Tobą drogą, którą przebyli.
Dla kogo? Wydarzenie przeznaczone jest dla młodych osób, które studiują, lub niedawno opuściły akademickie mury i chcą świadomie kształtować swoją drogę zawodową.
Jak wygląda? Podczas spotkania będziesz mieć okazję poznać niezwykłych prelegentów, którzy podzielą się z Tobą drogą, którą przeszli zanim znaleźli się w miejscu, w którym są obecnie.

0
uczestników meetupów
0
prelegentów
0
minut networkingu
Career Meetup vol 1
22 listopada 2017
Temat spotkania: Wykorzystaj czas studiów w rozwoju Twojej kariery.
Nasi prelegenci: Agnieszka Wyszyńska, Michał Kucharski i Krzysztof Jackowski

 

Zobacz jak było:
Career Meetup vol. 1
Career Meetup vol 2
17 stycznia 2018
Temat spotkania: 2018: Twój czas na działanie jest teraz!
Nasi prelegenci: Joanna Łukaszek, Piotr Drosdzol, Philip Skuczeń.

 

Zobacz jak było:
Career Meetup vol. 2
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności