Nazywam się

Kasia Jackowska

W flairup wspieram w projektowaniu ludzkich doświadczeń.
Jestem HRowcem, doświadczonym Rekruterem i Projektantem Kariery, zafascynowanym ludzkim aspektem organizacji oraz tym, w jaki sposób wpływa on na jej efektywność biznesową.
Od ponad 8 lat działam się w obszarze HR, od 3 lat prowadzę flairup, pomagając rozwijać się i poruszać na rynku pracy oraz projektować własną karierę. Prowadzę również projekty rekrutacyjne (jako freelancer) i wspieraniem firmy w tworzeniu procesów HR.
Prywatnie rysuję oraz maluję, podróżuję i przygotowuję słodkości ; )

Rekrutacja

Realizuję projektu rekrutacyjne jako freelancer. Tworzę strategię candidate experience i pomagam w dostosowaniu procesów rekrutacji do Twojej firmy.

Twoja Kariera

Pomogę Ci zadbać o Twoją karierę zawodową. Wspieram w przygotowaniach do rozmowy rekrutacyjnej, poszukiwaniu pracy, skonsultuję Twoje CV i rozwój kariery.

Projekty HR/EB

Działania związane z ludźmi w organizacji wymagają dobrego zaplanowania, dlatego pomagam stworzyć i zrealizować projekty z obszaru HR i Employer Brandingu.

CAREER MEETUP KATOWICE

Career Meetup to cykliczne spotkania, które służą do dyskusji, wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy w temacie rozwoju zawodowego. Podczas spotkań będziesz mieć okazję poznać inspirujących ludzi, którzy podzielą się z Tobą drogą, którą przebyli.
Dla kogo? Wydarzenie przeznaczone jest dla młodych osób, które studiują, lub niedawno opuściły akademickie mury i chcą świadomie kształtować swoją drogę zawodową.
Jak wygląda? Podczas spotkania będziesz mieć okazję poznać niezwykłych prelegentów, którzy podzielą się z Tobą drogą, którą przeszli zanim znaleźli się w miejscu, w którym są obecnie.

0
uczestników meetupów
0
prelegentów
0
minut networkingu
Career Meetup vol 1
22 listopada 2017
Temat spotkania: Wykorzystaj czas studiów w rozwoju Twojej kariery.
Nasi prelegenci: Agnieszka Wyszyńska, Michał Kucharski i Krzysztof Jackowski

 

Zobacz jak było:
Career Meetup vol. 1
Career Meetup vol 2
17 stycznia 2018
Temat spotkania: 2018: Twój czas na działanie jest teraz!
Nasi prelegenci: Joanna Łukaszek, Piotr Drosdzol, Philip Skuczeń.

 

Zobacz jak było:
Career Meetup vol. 2
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności