Organizatorzy Career Meetup. Czyli kto stoi za tym całym zamieszaniem?

Organizatorzy Career Meetup. Czyli kto stoi za tym całym zamieszaniem?

Organizatorzy Career Meetup. Czyli kto stoi za tym całym zamieszaniem? 900 700 Kasia Jackowska
Witajcie w Nowym Roku! Czas postanowień, zmian, #nowyroknowyja jest teraz w pełni i ma się naprawdę dobrze. Pozostając w tej tematyce już za nieco ponad tydzień, 17 stycznia 2018 odbędzie się już drugie z serii spotkań Career Meetup w Katowicach, którego tematem przewodnim jest: 2018: Twój czas na działanie jest teraz. Bilety na spotkanie są jeszcze dostępne TUTAJ, wiec koniecznie bądźcie tam z nami. A ja korzystając z tej okazji chcę przedstawić wam, kto w ogóle stoi za całym tym zamieszaniem, czyli kim są organizatorzy Career Meetup.

Historia powstania Career Meetupów, to zdecydowanie nieco dłuższy temat. Sama idea powstała już prawie rok temu i czekała w kolejce rzeczy do realizacji. Jednak przeprowadzka z Krakowa do Katowic, organizacja pierwszych komercyjnych warsztatów flairup o Job Huntingu skutecznie odsuwały te plany na nieco później. Pierwsze wydarzenie miało odbyć się jeszcze przed wakacjami, oczywiście pierwotnie stwierdziłam bardzo ambitnie, że zrobię to sama. No bo przecież to nic takiego, nie? Przecież poradzę sobie sama. Na całe szczęście skapitulowałam i rozpoczęłam szukanie pierwszych #superbohaterów. Wydarzenie nie odbyło się przed wakacjami, ale powstały mocne podstawy do tego, aby od września ruszyć w nieco zmienionym składzie, który działa obecnie w postaci: Martyny, Bartka, Maćka i mnie. Każdy z moich superbohaterów, jest zupełnie inny, ale jednocześnie wszyscy mają kilka bardzo podobnych cech, które determinują to, że chcę wciągnąć kogoś do współpracy.
Szukając osób do współpracy przede wszystkim zależało mi na tym, aby były to osoby szukające rozwiązań, wychodzące z własną inicjatywą, zaangażowane i z równie wielką pasją, co ja chciały pomagać młodym osobom.

Z przyjemnością przedstawiam wam organizatorów!

Martyna Gizler
Bartek Krawczyk
Maciek Łyczakowski
Kasia Jackowska
Martyna Gizler
Od około 6 lat działa społecznie i wolontariacko. Rozwija siebie podczas wielu projektów i wydarzeń, ale najbardziej kocha zarażać innych pasją do aktywności społecznej. Nieustannie poszukuje nowych wyzwań, dlatego angażuje się w wiele inicjatyw i stara się znaleźć coś idealnego dla siebie – coś co da jej poczucie spełnienia. Mimo napiętego grafiku ma też czas na pracę przy organizacji imprez i wydarzeń w firmie Cudotwórnia Events. Odpoczywa na wykładach studiując logistykę i łapie każdą chwilę aby leniuchować na kanapie z kotem i psem.
Dołączyła do Career Meetup, bo wie jak ważna jest motywacja i inspirowanie innych. Organizacja wydarzeń dla ambitnych i aktywnych ludzi jest dla niej czymś niesamowicie rozwijąjącym. Dzięki nim ma możliwość rozwoju siebie, ale też innych. W organizacji Career Meetup najbardziej lubi w współpracę w małej grupie, branie odpowiedzialności i cotygodniowe rozmowy.

Największa super moc: 
#zaginaczczasoprzestrzeni

Dlaczego poleca innym wziąć udział w wydarzeniu?

Najlepsza rzecz jaką można zrobić dla samego siebie to poznawanie inspirujących ludzi i ruszenie się z kanapy, aby być tam gdzie dzieją się rozwojowe rzeczy.

Bartek Krawczyk
Nieustannie podejmuje się wyzwań, przy czym dzięki dobrej organizacji pracy, osiąga imponujące wyniki. Efektywność, zaangażowanie oraz aktywność w zgodzie z wyznawanymi przez niego wartościami to jego znaki rozpoznawcze. Jest ambitnym studentem kierunku Finance and Accounting for Business, który angażuje się w tysiąc rzeczy na raz. Aktywnie działa m.in. w organizacji AIESEC, gdzie aktualnie już drugi raz koordynuje własny zespół, a od lutego obejmuje tam funkcję wiceprzewodniczącego.
Dołączył do Career Meetup, ponieważ ma okazję współpracować z super ludźmi. Dodatkowo rozwija się robiąc coś  przy tym pożytecznego. Jest to, coś co razem ze świetną atmosferą lubi najbardziej w organizacji spotkań.

Największa super moc
:  mimo ogromnej ilości zadań zawsze realizuje wszystko do końca na minimum „4”,

Dlaczego poleca innym wziąć udział w wydarzeniu?

Ponieważ potrafi zmienić myślenie, zaczerpnąć inspiracji, a regularne uczestnictwo to regularny „kop w tyłek”, że trzeba coś robić z życiem i ze warto podejmować odważne decyzje.

Maciek Łyczakowski
Były przewodniczący ds. Marketingu B2C w zarządzie AIESEC Polska. Osoba, która wierzy w młodych ludzi, jako liderów, którzy są rozwiązaniem dla wyzwań współczesnego świata. Aktualnie szuka swojego miejsca pracując i angażując się w dodatkowe projekty. Posiada doświadczenie w marketingu, zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz komunikacji wewnętrznej, którym chętnie się dzieli. Lubi zmiany, szuka kreatywnych rozwiązań i nie boi się podejmować nowych wyzwań, które spotyka na swojej drodze.
Dołączył do Career Meetup, ponieważ jest to wydarzenie, dzięki któremu wielu młodych ludzi zyska zrozumienie drogi którą muszą przejść, aby osiągnąć sukces. Chce, żeby młodzi ludzie znali swoje mocne i słabe strony, sami decydowali o swojej przyszłości i byli przygotowani na to co może przytrafić im się na ich drodze znając historie innych. W organizowaniu meetupów najbardziej  podoba mu się zespół. Pełne pasji i zaangażowania osoby, które uwielbiają pomagać innym, inspirują i zaskakują za każdym razem jak z nimi rozmawia.

Największa super moc
: Potrafię udowodnić, że niemożliwie, nie istnieje.

Dlaczego poleca innym wziąć udział w wydarzeniu?

Jeżeli chcesz poznać ludzi, którzy zainspirują Cię do działania swoją historią, dadzą kilka dobrych wskazówek i pomogą określić to co chcesz robić w życiu to to wydarzenie jest dla Ciebie. Na wykładach na uczelni możesz na to nie trafić.

Kasia Jackowska (Zyg)
Moim zadaniem jest spinanie w całość i dostarczanie merytorycznej części wydarzenia. Jestem założycielką flairup, rekruterem i certyfikowany projektant kariery. Od prawie 6 lat wspieram młode osoby wchodzące na Rynek Pracy w zdobywaniu potrzebnych kompetencji i przygotowaniu do procesów rekrutacyjnych.
Co mogę o sobie powiedzieć? Społeczniara, człowiek-akcja, zarażająca pozytywną energią, z milionem pomysłów na minutę. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Uwielbiam dzielić się wiedzą (którą pochłaniam w dużych ilościach), wspierać w rozwoju i wykorzystywaniu swoich mocnych stron do osiągania efektów w działaniu.

Największa supermoc:
zarażanie pozytywną energią i realizacja rzeczy niemożliwych.

 

W organizowaniu Career Meetupów najbardziej doceniam współpracę z tą szaloną trójką ludzi, która po prostu poszła za początkowo ogólnym pomysłem umożliwienia młodym osobo dyskusji odnośnie życia zawodowego. Uwierzyli w to, co chcę przekazać i bez dodatkowych pytań po prostu zaczęli wspólnie ze mną działać. To dzięki nim spotkania są realizowane i nabierają takiego, kształtu, jaki nabierać powinny. Martyna, Bartek, Maciek – dziękuję! Kolejnym elementem są nasi prelegenci i uczestnicy, bez których spotkania nigdy by się nie odbyły. Ich zaangażowanie, dyskusje i pozytywny odbiór wydarzenia dodatkowo sprawiają, że jeszcze bardziej chcę rozwijać ten pomysł.
Zobaczysz nas i usłyszysz podczas meetupu. Podejdź, proozmawiaj, zadaj pytanie – będzie nam niezmiernie miło!

 

Do zobaczenia już w najbliższą środę na Career Meetup vol.2.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności