Zrób swój przegląd zawodowy

Dołącz do programu grupowego i zrób swój przegląd zawodowy.
Wkrótce więcej informacji o planowanych datach drugiej edycji programu! Zapisz się na listę oczekujących, żeby być na bieżąco.


Czy to brzmi znajomo?

Źle czujesz się w obecnym miejscu pracy i potrzebujesz zmian, ale nie wiesz od czego w ogóle zacząć.

Czujesz, że utknęłaś w miejscu ze swoją karierą (na etacie, czy we własnym biznesie) i nie masz pomysłu na siebie. Zastanawiasz się, w jaki sposób ruszyć z miejsca.

Lubisz swoją pracę, ale chcesz dbać na bieżąco o swoje życie zawodowe i upewnić się, że idziesz w dobrą stronę.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Właśnie dla takich osób jak Ty stworzyłam program grupowy Zrób swój przegląd zawodowy. Nauczysz się podczas niego samodzielnie robić swój przegląd zawodowy, co wykorzystasz wielokrotnie w swoim życiu. Dodatkowo zyskasz wsparcie i motywację, aby przejść przez przegląd sprawnie.


Program grupowy Zrób swój przegląd zawodowy

Jest to program grupowy podczas którego w kameralnej grupie nauczysz się robić samodzielnie (ale nie samotnie!) swój przegląd zawodowy. Otrzymasz dawkę wiedzy, dodatkowe ćwiczenia i wsparcie merytoryczne.

GRUPA NA FACEBOOKU DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU
Dostaniesz ode mnie do tajnej grupy tylko dla uczestników programu, w której pojawiać bedą się karty pracy, lekcje video i spotkania live. Dodatkowo na bieżąco będziesz miała możliwość zadawania pytań dotyczących poszczególnych modułów programu.

KARTY PRACY Z DODATKOWYMI ĆWICZENIAMI
Codziennie otrzymasz ode mnie karty pracy z dodatkowymi ćwiczeniami, które pomogą Ci przejść przez kolejne etapy przeglądu zawodowego.

LIVE NA GRUPIE DLA UCZESTNIKÓW
W trakcie trwania programu poprowadzę dla Ciebie live, podczas których odpowiem na pytania, które pojawią się w grupie w związku z tematami poruszanymi podczas przeglądu zawodowego.


No dobra, ale jak to będzie wyglądać?

CZAS TRWANIA PROGRAMU:  wkrótce więcej informacji
START: wkrótce więcej informacji
ZAKOŃCZENIE: wkrótce więcej informacji

W dniu rozpoczęcia programu w naszej tajnej grupie na Facebooku pojawią się pierwsze materiały i ruszymy z jego realizacją.
Materiał podzielony jest na codzienne (od poniedziałku do piątku), małe dawki wiedzy, które ułatwią Ci samodzielne przejście przez przegląd zawodowy.

Będzie to już druga edycja programu, w ramach którego w małej grupie będziemy krok po kroku uczyć się, jak samodzielnie zrobić swój przegląd zawodowy.

Każdego dnia w trakcie trwania programu (od poniedziałku do piątku) na grupie pojawią się kolejne moduły programu w formie treści, krótkich video oraz kart pracy. Podczas programu poprowadzę dla Ciebie spotkania live podczas których odpowiem na pytania, które pojawią się w związku z tematyką programu.

Program zaczynamy od wyznaczenia Twojego celu, na przegląd zawodowy i kończymy konkretnymi wnioskami oraz przygotowanym planem działania.

Wkrótce pojawi się tu więcej informacji odnośnie najnowszej edycji programu, cen i dostępnych pakietów.


Jakie tematy będziemy poruszać podczas programu?

1 Cel Twojego przeglądu zawodowego

Zastanowisz się nad swoimi w jakim celu chcesz zrobić swój przegląd zawodowy, jakie pytania związane z Twoim życiem zawodowym są dla Ciebie ważne, jakie masz wątpliwości i czego nie jesteś pewna. 

2 Twoje blokujące przekonania

Zidentyfikujesz swoje blokujące przekonania odnośnie kariery i pracy, które sprawiają, że nie ruszasz z miejsca, boisz się zrobić kolejny krok lub podjąć decyzję.

3 Co jest dla Ciebie najważniejsze

Zastanowisz się nad tym, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu. Z jakich jego obszarów jesteś zadowolona, a z jakich nie oraz co chcesz zmienić w najbliższym czasie.

4 Twoje cele i marzenia

Zapiszesz swoje cele i marzenia. Zastanowisz się, co chcesz osiągnąć w perspektywie 3/5/10/15 lat? Jakie marzenia chcesz pełnić? Do czego dążysz?

5 Twoja baza

Przeanalizujesz swoje dotychczasowe doświadczenia, wypisz swoje kompetencje (umiejętności, wiedzę i postawy), mocne strony, rzeczy, nad którymi chcesz popracować, zasoby, szanse i zagrożenia, które aktualnie przed Tobą stoją. Zastanów się nad tym, co najbardziej Cię wyróżnia.

6 Twoje potrzeby zawodowe

Zastanowisz się nad tym, jakie są Twoje potrzeby zawodowe. Czego potrzebujesz, żeby pracować efektywniej? Jakie warunki musi spełniać Twoja praca, żeby dawać Ci zadowolenie i sprawiać, że wykonujesz ją z przyjemnością? Stwórz własne kryteria pracy, którą chcesz wykonywać.

7 Wnioski i plan działania

Na koniec wyciągniesz wnioski i zaplanujesz kolejne kroki.  Zastanawiasz się nad rozwiązaniami, które pozwolą Ci zrealizować Twoje cele i tym, co jest Ci do tego potrzebne. 

To co? Chcesz nauczyć się samodzielnie robić swój przegląd zawodowy?
Dołącz do programu i naucz się dbać na bieżąco o swoją karierę!

PROGRAM GRUPOWY

Zrób swój przegląd zawodowy

59 zł

 • 2 tygodniowy program grupowy
 • dostęp do grupy na Facebooku
 • karty pracy wraz z dodatkowymi ćwiczeniami
 • codzienne edukacyjno-motywacyjne live ze mną (od poniedziałku do piątku)
 • Nagranie webinaru Zrób swój przegląd zawodowy (dostępne do ukończenia programu)
CHCĘ TEN PROGRAM!


Nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie?

Napisz do mnie na Facebooku, lub instagramie swoje pytania i wątpliwości, a postaram się je rozwiać!

Uwaga! Zgłaszasz się na listę osób zainteresowanych programem! Wkrótce otrzymasz informacje o szczegółach kolejnej edycji. 

Dostęp do grupy na Facebooku otrzymasz, w dniu jego rozpoczęcia. Materiały podzielone są na małe dawki, rozbite na czas trwania całego programu. 

Czego ode mnie nie otrzymasz?

– indywidualnych konsultacji,
– gotowej recepty na sukces, która zawsze działa,
– odpowiedzi, co masz zrobić ze swoim życiem 🙂


Zapisz mnie na listę zainteresowanych programem!

Niedawno zakończyliśmy pierwszą edycję programu grupowego „Zrób swój przegląd zawodowy. Zostaw swój adres e-mail, żeby jako pierwsza otrzymać informację o nowej edycji, na temat której szczegóły pojawią się już wkrótce!

.
TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE JEŻELI
  • chcesz nauczyć się SAMODZIELNIE robić swój przegląd zawodowy,
  • chcesz i potrzebujesz motywacji zarówno eksperta, jak i innych uczestników,
  • chcesz i lubisz się uczyć nowych rzeczy,
  • chcesz zainwestować w swoją przyszłość zawodową,
  • nie straszna Ci praca nad sobą.
TEN PROGRAM NIE JEST DLA CIEBIE JEŻELI:
 • myślisz, że istnieje recepta na sukces,
 • chcesz szybkich i gotowych rozwiązań,
 • chcesz “złotych zasad”, które zawsze się sprawdzają,
 • oczekujesz, że ktoś zrobi coś za nich,
 • chcesz nauczyć się wspierać innych w robieniu przeglądu zawodowego i brać za to pieniądze (to nie ten kurs! jeżeli chcesz nauczyć się jak pracować  klientami nad przeglądem zawodowym – napisz do mnie bezpośrednio).

Pamiętaj, że przegląd zawodowy jest tylko narzędziem, które pomoże Ci uporządkować sobie w głowie. To Ty jesteś jednak odpowiedzialna za to, co rzeczywiście się zadzieje w twoim życiu zawodowym!

KASIA JACKOWSKA

W flairup pomagam kobietom samodzielnie i świadomie dbać o swoją karierę.
Jestem HRowcem, Rekruterem i Konsultantem Kariery.
W branży działam już od 9 lat, a od 4 lat prowadzę swoją firmę flairup.
Pomagam projektować i rozwijać swoją karierę w zgodzie ze sobą, poruszać się po rynku pracy, przygotowywać się do rozmów kwalifikacyjnych, analizuje CV i uczę, jak dbać o swoje życie zawodowe na co dzień.
Dzielę się swoją wiedzą i uczę jak projektować swoją karierę, szukać pracy i prowadzić rekrutację.


Co o współpracy ze mną mówią inni?


Masz pytania? Napisz do mnie.

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  Polityka prywatności