Zapanuj nad zawodowym chaosem w głowie!

Sprawdź ofertę produktów, które pomogą Ci samodzielnie zapanować nad zawodowym chaosem w głowie.


Zadbaj o swoją karierę na co dzień!

Czy wiesz, jak zadbać o karierę na co dzień i z większą pewnością podejmować decyzje zawodowe? Sprawdź ideę karierownika i bazujące na niej produkty, do pracy własnej.  


Karierownik:
Podsumowanie miesiąca

Podsumowania to narzędzie, które wspiera dbanie o siebie, swoje życie prywatne, zawodowe, zarządzania swoją karierą i firmą.⁣ Zacznij dbać na bieżąco o swoje życie i sprawdź e-booka z szablonami, który Ci w tym pomoże!

Karierownik:
Rok w karierze

To narzędzie, dzięki którym podsumujesz swój rok w karierze, wyciągniesz z niego wnioski i zaplanujesz kolejne kroki. Znajdziesz w nim gotowe szablony (do druku i edycji online) i e-book, który krok po kroku pokazuje, jak stworzyć roczne podsumowanie kariery z całą masą wskazówek.


Szukaj pracy skutecznie

Szukając pracy strategicznie, masz znacznie większe szanse na to, żeby skutecznie znaleźć satysfakcjonującą pracę.


Workbook:
Skuteczna rozmowa rekrutacyjna

Stresujesz się rozmową o pracę? Chcesz wypaść na niej, jak najlepiej, ale nie jesteś pewna od czego zacząć przygotowania? Sprawdź mój Workbook: Skuteczna rozmowa rekrutacyjna.


Planuj i rozwijaj karierę na włąsnych zasadach

Planuj i rozwijaj karierę świadomie, na włąsnych zasadach.


Nagranie webinaru:
Wyznacz swoje cele zawodowe krok po kroku

Nie wiesz, jak zabrać się za wyznaczanie celów zawodowych? Potrzebujesz instrukcji, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez ten proces? Sprawdź nagranie webinaru o celach zawodowych.


Oferta grupowa

Przygotowuje dla Ciebie ciekawe, merytoryczne materiały, które omawiamy podczas 2-2,5 godzinnego szkolenia online lub podczas kilku-tygodniowego programu grupowego. Sprawdź najnowszą ofertę!

trening rozmowy rekrutacyjnej

Pomogę Ci przygotować się do rozmowy o pracę. Przeprowadzimy symulację, po której otrzymasz ode mnie szczegółową informację zwrotną, wraz ze wskazówkami, co jeszcze możesz poprawić i omówimy najbardziej nurtujące Cię pytania.

analiza CV

Otrzymasz ode mnie dogłębną analizę Twojego CV wraz z sugestiami poprawek, które sprawią, że stanie się one bardziej skuteczne. Sprawdzę Twoje CV również po wprowadzonych przez Ciebie poprawkach, żeby nic nie umknęło Twojej uwadze.

program grupowy

Druga edycja programu grupowego Zrób swój przegląd zawodowy ruszy już w styczniu 2021. Podczas trwania programu wspólnie przejdziemy przez Twój przegląd zawodowy.


Potrzebujesz dodatkowego wsparcia w działaniu?

Masz konkretny temat zawodowy, który chcesz omówić ze mną na konsultacjach? Wybierz termin spotkania, który Ci odpowiada.

Nie jesteś pewna czego potrzebujesz? Chcesz się upewnić, czy chcesz ze mną współpracować? Umów się na bezpłatną karierową kawę.


Bezpłatne treści

Tworzę dużo treści dotyczących kariery, rozwoju i poszukiwania pracy. Zarówno dla osób na etacie, jak i freelancerek i właścicielek biznesów.

blog

Zobacz najnowsze artykuły na moim blogu z tematyki kariery – jej rozwoju i planowania oraz poszukiwania pracy.

instagram

Na Instagramie na bieżąco dzielę się swoją wiedzą!

newsletter

Otrzymuj dodatkową dawkę wiedzy i wskazówek prosto na swoją skrzynkę pocztową. Dowiedz się również pierwsza o najnowszych webinarach!


Co o współpracy ze mną mówią moi klienci?

KASIA JACKOWSKA

W flairup pomagam kobietom samodzielnie i świadomie dbać o swoją karierę.
Jestem konsultantką kariery, HRowcem i rekruterką.
W branży działam już od 2011 roku, a od 2016 roku prowadzę swoją firmę flairup.
Prowadzę indywidualne konsultacje kariery (dla osób na etacie, jak i na swoim), wspieram w planowaniu i rozwoju karier, poszukiwaniu pracy, zdradzając tajniki rekrutacji, edukuję i inspiruję do dbania o siebie zawodowo na co dzień.
Więcej przeczytasz w zakładce „o mnie”.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności